Промовиран видеоспотот за евровизиската песна „To the sky“

11.04.2014 15:24

Видеоспотот за песнта „To the sky“ со која Тијана ќе ја претставува Македонија на „Евровизија“ беше промовиран денеска.

Видеото е на „Горила филмс“, а продукцијата на „Горила“ и Македонската радиo телевизија. 

Режијата е на Мерт Аслани.

 
Видеото можете да го погледенте на следниот линк: www.mrt.com.mk